I was just wondering whos prefers cooking their own things such as heathly snacks like oat bars instead of buying them, cause i prefer cooking, as its cheaper for me, and i know exactly what im eating.
I now make healthy oat bars on a regular basis, i don't like it when you go into a shop n they have oat type bars n their selling them for like £1.99 for 3.
I think its a rip off, n as ive started a full time job now as im 18, n i dont get paid much for what i do, im glad to be able to cook stuff for myself, its probably gonna save loads in the long run
Jackie xx
I now make healthy oat bars on a regular basis, i don't like it when you go into a shop n they have oat type bars n their selling them for like £1.99 for 3.
I think its a rip off, n as ive started a full time job now as im 18, n i dont get paid much for what i do, im glad to be able to cook stuff for myself, its probably gonna save loads in the long run
Jackie xx